Spacer? Czas na kołderkę! Rabat na zakupy!

Dziecko, Fajne rzeczy i gadżety, Moda, Wyprawka

Spacer? Czas na kołderkę! Rabat na zakupy!

W końcu nadeszły ciepłe dni, a wraz z nimi zmiana wyposażenia wózka. Sezon śpiworków zakończony, czas na kołderkę. Tym razem postawiłam na klasykę. Jednolita barwa, pikowanie, popiel połączony z beżem. Skandynawki styl- czyli to co lubię najbardziej. 

blog parentingowy

Pikowana kołderka Looni wygląda cudnie!

Mimo wyższej temperatury- maleństwu w wózku musi być ciepło. Kołderka nie może więc być też zbyt cienka. Ta, którą wybrałam, wydała się być idealna. Milutka, cieplutka, delikatna, do tego nowoczesna… teraz tak na spacery chodzi Janek.

kołderka Looni opinia

blog parentingowy

Delikatna i miła- mamy pewność, że naszym maluszkom też jest przyjemnie

blog parentingowy

blog parentingowy

blog parentingowy

Nasza kołderka to produkt firmy Looni. Dlaczego właśnie ta? Po pierwsze- bardzo nowoczesny, niepowtarzalny design. Nie łatwo znaleźć taki produkt. Większość dostępnych na rynku, ma bardzo podobny styl. Te, mające skandynawski charakter, pochodzą od zagranicznych producentów. Kołderka firmy Looni, to produkt polski. Perfekcyjnie wykonany, dopracowany, idealny dobór materiałów… Popielata strona to welur!

modna mama

Uzupełniając Janka garderobę, zawsze przeszukuję internet. Szukam u naszych rodzimych firm, szukam, szukam i znajduję! Dzielę się tym z Wami, abyście i Wy mogły uposażyć w takie piękności swoje maleństwa na wiosnę! Kołderkę wykorzystać można też i podczas zabawy. Na dywanie, na materacu- taka rzecz jest multifunkcjonalna, której nie może zabraknąć w żadnym domu.

blog parentingowy

blog parentingowy

blog parentingowy

o macierzyństwie

blog parentingowy

blog parentingowy

Kołderka prezentuje się świetnie w każdym wnętrzu. Jest więc też jego ozdobą.

akcesoria niemowlęce

Dodatkowo, do kołderki otrzymujemy też pokrowiec/worek, dzięki czemu zawsze możemy zabrać ją ze sobą.

moda niemowlęca

Pokrowiec kołderki

 

Tylko teraz, dzięki uprzejmości producenta, na hasło: HomeAndBaby, otrzymacie 15% RABATU w sklepie Looni! PROMOCJA TYLKO DO 4 KWIETNIA!

blog parentingowy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *