Dziecko, LIFESTYLE, Moda, Wyprawka

Dzień jak co dzień

Pobudka- siódma rano. To i tak chyba całkiem nieźle jak na takiego malucha. A kiedy górę biorą grymasy- wstajemy i wspólne się ubieramy. Jak na kobietę przystało, wybieranie garderoby dla synka to czysta przyjemność. Cieszę się, kiedy codziennie mogę włożyć na niego coś stylowego, a przy tym praktycznego i przyjemnego. Zaczynałam od sweterków- teraz częściej wybieramy dresik. Ciepło, modnie i wygodnie! 

Dzień jest taki piękny, kiedy wszystko możemy robić wspólnie. Razem jemy śniadanie, razem robimy zakupy, razem gotujemy obiad. Przyznam- bardzo pomocny jest leżaczek. Janek może być zawsze obok mnie, bacznie obserwując co robi mama. Teraz niezwykle go to ciekawi i z oczu mnie nie spuszcza!

little dot plesure

bluza little dot pleasure

 

bluza little dot pleasure

Nasz dresik to moja nowa zdobycz. A przy tym polski produkt. Wiecie, jak bardzo cenię polskie marki. Owszem- sieciówki też odwiedzam, gdyż nie sposób znaleźć polskie ubranka dla najmłodszych w centrach handlowych. Bardzo nad tym ubolewam. Na szczęście jest internet. Szukam, szperam i znajduję takie właśnie cuda. Jak Wam się podoba, polecam Little dot pleasure.

bluza little dot pleasure

bluza little dot pleasure

blog nowoczesnej mamy

little dot plesure

blog parentingowy

blog roku

Tak bardzo lubię dostawać takie przesyłki. Nikt mi nie powie, że opakowanie nie ma znaczenia.

Little dot pleasure sklep

3 komentarze

 1. Paula

  25 lutego 2016 at 15:48

  Gdzie można kupić takie krzesełko?

  1. Izabela

   25 lutego 2016 at 17:09

   To krzesełko można kupić np tutaj

 2. Anna Okunowska

  25 lutego 2016 at 14:12

  Bo producenci to profesjonaliści w każdym szczególe. Ubranka cudne, przesyłka pięknie zapakowana. Aż chce się kupować. ☺

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *