Królewskie i magiczne pierwsze urodzinki

Dziecko, Fajne rzeczy i gadżety, LIFESTYLE

Królewskie i magiczne pierwsze urodzinki

Uszczypnijcie mnie! To już rok! Dokładnie rok temu o 7.35 przyszedł na świat nasz kochany synek. Dzisiaj możemy tylko cieszyć się i świętować. W końcu nie mamy już w domu niemowlaka, a roczniaka! Małego księcia, który zwojował nasze życie. Marzyłam, aby jego pierwsze urodzinki miały królewski, magiczny charakter. I się udało!

Magic Party sklep

Przyjęcie odbyło się w klimatycznej restauracji Ptasie Radio w centrum Poznania. Polecam wszystkim to miejsce! Sama dłuższy czas szukałam odpowiedniego lokalu. Niestety w sieci brakuje tego typu rekomendacji, a metoda prób i błędów nie wchodzi tutaj w grę! Przepięknie urządzone wnętrze i pyszne jedzenie nadadzą odpowiedni nastrój każdej imprezie. Miejsce dla dużych i małych, bo każdy znajdzie coś dla siebie. Bajkowy charakter urodzin udało się uzyskać dzięki odpowiednim rekwizytom, a właściwie akcesoriom towarzyszącym całej imprezie. Bo jakże roczek mógłby się odbyć bez balonów i strzelającego konfetti?

jak urządzić imprezę dla dziecka

przyjęcie urodzinowe

Idealna okazała się kolekcja Kraft ze sklepu Magic Party. Słomki TUTAJ, TUTAJ, kubeczki TUTAJTUTAJ, pudełeczka na przekąski TUTAJ,  TUTAJ, talerzyki TUTAJTUTAJ . Do tego przepiękne pompony TUTAJ , TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ , TUTAJ, papierowe kule TUTAJ , balony TUTAJTUTAJTUTAJTUTAJTUTAJ i konfetti TUTAJ. Efekt cudowny!

tort na pierwsze urodziny

pomysł na pierwsze urodziny

korona dla chłopca

Dekoracje pojawiły się też na stole głównym. Nie wymagał on wielu dodatków, gdyż awangardowe krzesła zagrały główną rolę. Na szczególną uwagę zasługują też złote serwetki w kropeczki TUTAJ  Było idealnie! <3

ptasie radio wystrój

poznań ptasie radio restauracja

restauracja ptasie radio opinia

Poznań Ptasie Radio

pierwsze urodziny chłopca

ptasie radio opinia

słodki stół

ptasie radio opinia

pierwsze urodziny tort

Przed uroczystością wszyscy goście otrzymali zaproszenie, które zdradzało temat przewodni całej imprezy. Zaproszenia wykonałam z gotowego szablonu na stronie cewe.pl, a dokładny link znajdziecie TUTAJ (wystarczy wybrać okazję urodziny dziecka, a szablon znajduje się na pierwszej stronie).

zaproszenie pierwsze urodziny

pomysł na zaproszenie pierwsze urodziny

korona dla chłopcaKorona do kupienia TUTAJ

2 komentarze

 1. Marta

  25 października 2017 at 15:32

  Czy mogę zapytać skąd braliście taki piękny tort? Właśnie planuje roczek w Poznaniu i szukam dobrej cukierni 🙂

  1. Izabela

   26 października 2017 at 22:46

   Tort pochodzi od lokalnego cukiernika z Turku. Niestety nie z Poznania więc trudno mi doradzić 🙁

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *