Łóżeczko i komoda

Pokoik Janka

Łóżeczko i komoda

Co myślicie o łóżeczku firmy Pinio? Czysta biel, nowoczesny wygląd- prześliczne. Dodatkowo można dokupić  komodę, która po zestawieniu z łóżeczkiem, może służyć jako przewijak.  Już niedługo taki zestaw znajdzie się w pokoiku Jasia.  Czy będzie wyglądał tak cudnie jak na obrazku? Sama jestem ciekawa.

Dlaczego właśnie Pinio? Polski producent, produkujący wysokiej jakości mebelki dla dzieci w bardzo przystępnej cenie.

Łóżeczko dla małego dziecka

Zdjęcia wykorzystałam ze strony: http://www.pinio.com.pl/kolekcja/moon/20

4 komentarze

 1. Zulka

  30 sierpnia 2016 at 10:32

  Uwielbiam Pani bloga.Podczytuję i czerpię z niego wiedzę pełnymi garściami.Mam jeszcze pytanie odnośnie materaca w łóżeczku, czym się Pani kierowała przy jego wyborze?

  1. Izabela

   30 sierpnia 2016 at 10:52

   Bardzo się cieszę 🙂 Jeżeli chodzi o materac- szukałam takiego aby zapewniał dobrą wentylację, był wykonany z atestowanych materiałów. Wybrałam polską firmę Fiki Miki, materac Gryka- Kokos. Mogę śmiało polecić ten produkt. Synek bardzo lubi swoje łóżeczko i przesypia w nim całą noc. Drzemki w ciągu dnia- również w łóżeczku. Jest mu więc na pewno wygodnie 🙂

 2. aga

  6 września 2015 at 11:42

  Bardzo ładne łóżeczko, ale nie boisz się, że przerwy między szczebelkami są zbyt duże i może tam utknąć rączka albo nóżka dziecka ? I jaką wersję wybierzesz mniejszą czy większą?

  1. Izabela

   8 września 2015 at 21:08

   Łóżeczko dzisiaj do nas przyjechało. Musimy je jeszcze tylko złożyć. Jutro pewnie dodam zdjęcia. Wybrałam mniejszą wersję tzn. 120 x 60. Zobaczymy jak będą prezentować się szczebelki po złożeniu. Mam nadzieję, że producent wziął pod uwagę możliwość utknięcia nóżki i wykonał szczebelki w odpowiednim rozmiarze i odległości od siebie. Będę zdawać Wam relację jak spisuje się ten model łóżeczka.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *