Magia kolorów

Fajne rzeczy i gadżety, Wyprawka

Magia kolorów

Obowiązkowym elementem każdej wyprawki są pieluszki terowe i ręczniki kąpielowe. Klasyczne i wszędzie ich pełno. Sama szukałam jednak czegoś wyjątkowego. Na widok zwykłej, białej pieluchy tetrowej- dostawałam dreszczy. Chcąc kupić bardziej atrakcyjną wersję- do wyboru miałam jedynie motywy piesków/ptaszków o nieciekawych, pastelowych barwach. Dlaczego podstawowe akcesoria niemowlęce muszą być takie nijakie? Nurtowało mnie to, aż do momentu, kiedy trafiłam na pewien sklep internetowy. Niepozorny, a jaki tęczowo kolorowy! Wszystko to dla naszych bobasów!

Teraz pieluszka może mieć prawdziwą, wiosenną barwę. Tak intensywne kolory, nie tylko dorzucą promieni do szaf naszych maluchów, ale i skuteczne poprawią nam nastrój. Z miłą chęcią wyciąga się ją z torby aby wytrzeć buźkę maluszka. Mogą leżeć w każdym kącie mieszkania. Nie przeszkadzają, nie szpecą, nie dają wrażenia bałaganu. Mnie podobają się bardzo.

pieluszki Baby Things

Jak ktoś nie lubi pieluszek- prawdziwym hitem  jest ulewaczko-odbekiwaczka. Tak, to jest dosłowna nazwa tego gadżetu. Idealnie zdradza zastosowanie. Potrzebna każdej mamie. Ochroni nasze ubranie, wchłonie każdą kroplę, ubarwi codzienne chwile opieki nad maleństwem. Bardzo doceniam jej jakość wykonania. Po jednej stronie milutki, kolorowy materiał, po drugiej- klasyczna tetra.

Baby Things opine

opinia Baby Things

U nas służy też jako ochrona kocyka/maty podczas zabaw na leżąco. Jankowi cały czas leci ślinka, czasem wręcz stróżka śliny. Warto podłożyć więc coś pod główkę.

 

blog młodej mamy

Uśmiech mówi sam za siebie

młoda mama

gadżety dla dzieci

blog parentingowy

 

Co powiecie na niemowlęcy ręcznik o eleganckim, estetycznym wyglądzie. Śnieżna biel i kontrastowa lamówka. Nowoczesne i praktyczne wykonanie. Odpowiedni materiał szybko osusza ciałko maluszka, kapturek pozwala osuszyć główkę.

ręcznik niemowlęcy

ręcznik niemowlęcy

nowoczesna mama

stópki niemowlęcy

 

Wybrałam Baby Things, nie tylko ze względu na kolory. To polska marka, korzystająca wyłącznie z bezpiecznych surowców,objętych certyfikatem Global Organic Textile Standard (GOTS). Baby Things nie toleruje innych materiałów do produkcji swoich produktów niż rodzimych producentów.

Ja im zaufałam. Z dumą prezentuję tak urokliwe akcesoria dla najmłodszych. Piękne i funkcjonalne, stanowiące niezbędnik każdej mamy. Cieszę się, że pochodzą od polskiego producenta. Jest się czym szczycić, tym bardziej, że doceniają je także nasi zachodni sąsiedzi.

blog parentingowy

blog młodej mamy

Dzięki tak wesołym barwom każdy dzień jest kolorowy

Wszystkie te cuda znajdziecie TUTAJ 

blog nowoczesnej mamy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *