Najmodniejsze płytki tego roku

Dom i Wnętrze, Inspiracje

Najmodniejsze płytki tego roku

Jeżeli stoisz przed wyborem płytek- ten post jest dla Ciebie. Zanim wybierzesz się do salonu wnętrz, warto przejrzeć najnowsze projekty. Ułożyć sobie w głowie, wyobrazić własne wnętrze. Wówczas wiemy na czym się skupić, czego konkretnie szukamy. Wszystko pójdzie więc sprawniej, a i efekt będzie bardziej zadowalający. Z tego co “na podłogę” jest teraz najbardziej pożądane wyciągnęłam samą esencję. Mój styl-Wasza inspiracja.

 

Połączenie drewna z mozaiką. Kolory ziemi dają spektakularny efekt.

    Połączenie drewna z mozaiką. Kolory ziemi dają spektakularny efekt (fot. Pinterest)

 

Heksagony. Najbardziej pożądany kształt płytek tego sezonu. Do tego mozaika. Efekt obłędny.

Heksagony. Najbardziej pożądany kształt płytek tego sezonu. Do tego mozaika. Efekt obłędny (fot. Pinterest)

 

Dla tych co nie lubią mozaiki może być też gładka forma. Tutaj rolę grają różne odcienie płytek. Choć dla mnie zbyt duże kontrasty, wiem, że są zwolennicy takiego zestawienia.

Dla tych co nie lubią mozaiki może być też gładka forma. Tutaj rolę grają różne odcienie płytek. Choć dla mnie zbyt duże kontrasty, wiem, że są zwolennicy takiego zestawienia (fot. Pinterest)

 

Heksagony w połączeniu z drewnianą podłogą. Takie wykończenie zwróci uwagę każdego. Prawda, że niespotykane?

Heksagony w połączeniu z drewnianą podłogą. Takie wykończenie zwróci uwagę każdego. Prawda, że niespotykane? (fot. Pinterest)

 

To chyba najlepsze zdjęcie jakie udało mi się znaleźć. Nowoczesna mozaika na heksagonalnej płytce w coraz modniejszych odcieniach kości słoniowej. Dobrze współgra z drewnem, popielem i brązem.

To chyba najlepsze zdjęcie jakie udało mi się znaleźć. Nowoczesna mozaika na heksagonalnej płytce w coraz modniejszych odcieniach kości słoniowej. Dobrze współgra z drewnem, popielem i brązem (fot. Pinterest)

 

Dla tych co się zastanawiają, czy lepsza klasyczna forma, czy może jednak modny obecnie heksagon.

Dla tych co się zastanawiają, czy lepsza klasyczna forma, czy może jednak modny obecnie heksagon. Co jest bardziej efektowne? Sami odpowiedzcie (fot. Pinterest)

 

Mozaika w łazience. Zdecydowana klasyka.

Mozaika w łazience. Zdecydowana klasyka (fot. Pinterest)

Płytki te niestety trudno znaleźć na polskich stronach. Wszystkie pochodzą z importu i stanowią odpowiedniki tych na powyższych zdjęciach.

plytki-equipe

 

  • Płytka heksagonalna 3D Toscana Tridi Negro Bestile TUTAJ

plytka-toscana

 

 

  • Płytki IMOLA LE TERRE TUTAJ
  • nowoczesne płytki

 

1 Comment

  1. ela

    27 października 2016 at 20:04

    Piękne ta patchworkowe kafelki! Uwielbiam takie wzory! W najbliższym czasie będę robić remont łazienki i jestem na etapie poszukiwań fajnych płytek. Zachwyciłam się kafelkami z http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe. Oryginalne wzornictwo, super jakość. Szczególną uwagę zwróciłam na kolekcję Attiya, która jest w kolorach ziemi – bardzo naturalne i spokojne barwy, a do tego matowe wykończenie i ciekawa mozaika.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *