Pokoik Janka- zapowiedź

Pokoik Janka

Pokoik Janka- zapowiedź

Urządzania miejsca w domu dla nowego członka rodziny to niezwykle ekscytujące zadanie! Razem układamy rzeczy na półeczkach, wybieramy dodatki i zabawki. Chcemy stworzyć idealne miejsce, pełne ciepła i miłości. Tak, aby Ten mały człowieczek wiedział, że teraz to On jest najważniejszy.

Pinio-Moon-Łóżeczko

Dojechały już do nas mebelki do pokoiku. Wyglądają tak, jak chcieliśmy. Są estetycznie wykonane,  idealnie wkomponowały się w przestrzeń. Całość pokażę Wam jak już zakupimy wszystkie dodatki, które z pewnością dodadzą przytulności wnętrzu.

 

Pinio-Moon-komoda1

Pinio-Moon-komoda3

Pinio-Moon-łóżeczko2

 

 

4 komentarze

 1. nowa_

  12 września 2015 at 10:33

  Izo myślę , iż miejsce jest obligatoryjnie do zmiany. Po co zakupywać nawilżacze , które mogą nie zdać testu. Prościej jest znaleźć inne miejsce na łóżeczko lub chociażby przesunąć je o 2-3 metry od grzejnika. Okno można przysłonić choć chwila nieuwagi może doprowadzić do przeziębienia maleństwa a zwłaszcza teraz gdy zaczyna się pochmurna pogoda 🙁

  1. Izabela

   12 września 2015 at 14:31

   Dziękuję za cenne rady. Wczoraj wieczorem z mężem postanowiliśmy zamienić położenie komody z łóżeczkiem. Co prawda nie będzie jej widać od frontu ale nadal będzie pełnić swoją funkcję przewijaka. Ostateczny układ będzie widać na finalnych zdjęciach.

 2. nowa_

  11 września 2015 at 19:42

  Łóżeczko piękne ! 🙂 ale czy aby miejsce w ktorym stoi jest odpowiednie ?
  Blisko okna … blisko grzejnika …

  1. Izabela

   11 września 2015 at 20:51

   Dziękuję za słuszną uwagę Okno niby zawsze można przysłonić. Jest nowe, więc powinno być szczelne. Grzejnik wysusza powietrze i śluzówkę noska. Może nawilżacz wystarczy? Sama nie wiem. Jeszcze możemy przestawić. Może jakaś mama podpowie, czy to miejsce będzie aż tak nieodpowiednie?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *