Zatrzymać czas zachowując wspomnienia

Dziecko, Fajne rzeczy i gadżety, LIFESTYLE, Rossmann- moje wybory, Wyprawka

Zatrzymać czas zachowując wspomnienia

Niemowlę tak szybko rośnie. Każdego dnia wygląda inaczej. Codziennie uczy się nowych czynności, odkrywa świat. Warto łapać każdy moment tej przygody. Uwieczniać na zdjęciach, by móc do nich wrócić w każdej chwili.

Ja wybrałam album, który jest niezwykle piękny i pomysłowy. Posiada spis treści w którym znajdziemy takie działy jak: Początek historii, Mój portret, Moje drzewo rodzinne, Mówią o mnie… i wiele innych. Dodatkowo album ten zawiera piękne bajki, kończące się morałem np. Próżna żyrafa, czy Mały lis i kogut. Jest dużo miejsc na fotografie i opisy wspólnych przeżyć. Znajdziemy też stronę na umieszczenie szpitalnej opaski, koperty na dodatkowe pamiątki. Jest miejsce na gratulacje, wycinki prasowe. Oczywiście są specjalne tabele do wpisywania wzrostu, czy masy ciała. Miejsce zaznaczania kolejnych ząbków. Bardzo podoba mi się dział: Ważne momenty!, gdzie umieszczamy informację o pierwszym uśmiechu, pierwszym podniesieniu zabawki. Już teraz żałuję, że nie miałam tego albumu od dnia narodzin synka, gdyż już wielu rzeczy nie pamiętam, a mogłabym je uzupełnić.

Album przewiduje strony do trzeciego roku życia dziecka. Będzie zdecydowanie wspaniałą pamiątką. Taki wyjątkowy album udało mi się dostać w Rossmannie! Polecam i Wam zajrzeć 🙂

zatrzymać czas

Album dla chłopca

album dla chłopca

Wiązanie wstążką

blog parentingowy

Fragment spisu treści

prezent dla dziecka

Miejsca do uzupełnienia

blog młodej mamy

blog młodej mamy

Miejsca na fotografie

blog parentingowy

album dla dziecka

Drzewo rodzinne

album dla dziecka

Kartki z gratulacjami

blog parentingowy

Wycinki prasowe z dnia narodzin

blog parentingowy

Opaska ze szpitala

bloga parentingowy

blog młodej mamy

Bajki

blog młodej mamy

dla dziecka

album-chłopiec

prezent dla dziecka

Album dostępny w drogerii Rossmann

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *