O mnie

PRYWATNIE ŻONA, MAMA CUDOWNEGO SYNKA JANKA, OCZEKUJĄCA PRZYJŚCIA NA ŚWIAT DRUGIEGO MALEŃSTWA, A ZAWODOWO…

Magister Farmacji. Trochę z zamiłowania i z pasji, trochę z chęci posiadania prestiżowego i szanowanego zawodu. W związku z czym mogę pisać czym leczyć maluszka, a czego unikać. O tym co się sprawdza i co jest bezpieczne. Jakie pytania zadać w aptece i o co pytać lekarza. Mam nadzieję, że moje uwagi staną się dla Was cenną radą.

Chcę pokazać, że macierzyństwo nie wymaga porzucenia własnych marzeń i kariery. Wręcz przeciwnie- może być świetną zabawą, a tylko nastawienie decyduje o tym, jak wygląda nasz dzień.

Interesuję się też modą. Stylowa mama, modne dziecko- czyli wizerunek nowoczesnej kobiety. Codziennie możecie nas śledzić na portalu Facebook i Instagram, gdzie pojawiają się zdjęcia prezentujące małego dżentelmena.

Bardzo cenię i wspieram polskich producentów. Uważam, że ich wyroby mogą być równie piękne jak te, pochodzące od firm zachodnich. Tworzone są z pasją oraz szczególną uwagą. Posiadają szereg certyfikatów, podkreślających jakość oraz bezpieczeństwo. Dlatego też u mnie pojawiają się głównie opinie, testy, recenzje produktów naszych rodzimych firm.