Thule Sleek- idealne rozwiązanie dla miejskich odkrywców!

Dziecko, Fajne rzeczy i gadżety, Wyprawka

Thule Sleek- idealne rozwiązanie dla miejskich odkrywców!

Jedna z pierwszych takich recenzji w internecie! Absolutna nowość na rynku- wisienka na torcie, czyli dopracowany w szczegółach, niezwykle przemyślany i dostosowany do potrzeb nowoczesnego rodzica najnowszy model wózka od marki Thule- Thule sleek. To pierwszy taki produkt, dostępny na polskim rynku od sierpnia 2018 roku. Główną ideą było stworzenie wózka który zapewni wiele możliwości i pozwoli na wspólne podejmowanie się różnych aktywności. Wszystko po to, by ułatwić codzienne życie, wspomóc rodzica w jego licznych obowiązkach, zaspokoić wymagania i potrzeby najbardziej wymagających, zachować piękno i estetykę, a przy tym umożliwić spędzanie wolnego czasu całą rodziną- z jednym, dwójką, a nawet trójką dzieci.

thule sleek opinia 

Moje ogólne wrażenie po kilku tygodniach użytkowania pozwala stwierdzić, że jest to produkt, który posiada najlepsze cechy znanych nam wózków, a tym samym pozbawiony jest ich głównych wad. Jakby poprawione zostały wszelkie mankamenty i powstał ON- Thule Sleek- inteligentny, stylowy i bezpieczny wózek spacerowy

zalety thule sleek

(Jeżeli nie masz ochoty czytać całego postu i potrzebujesz wyłącznie samej esencji by zobaczyć co wyróżnia właśnie ten model wózka- zjedź na sam dół. Tam podsumowanie specjalnie dla niecierpliwych).

thule sleek opinia wózka

Na czym polega fenomen Thule sleek?

Przede wszystkim to możliwość dostosowanie produktu nawet dla trójki dzieci przy zachowaniu wymiarów wózka pojedynczego! Jeden stelaż i wiele konfiguracji. Możemy miksować gondolę oraz/lub siedzisko spacerowe w zależności od aktualnych potrzeb i wieku naszych maluchów. Do tego montujemy też dostawkę dla najstarszego z dzieci. Tak, by rodzic mógł podjąć się największych codziennych wyzwań wspólnie z dziećmi oraz nie musiał rezygnować ze wspólnych podróży.

Dodatkowo solidna amortyzacja zapewnia komfortową i przyjemną jazdę po miejskich zakamarkach. Przejście przez tory tramwajowe, kostka brukowa na starym mieście i nierówne krawężniki to spore wyzwanie! Dodatkowo maksymalne obciążenie i w tym wszystkim moje ogromne zaskoczenie- zero dyskomfortu! Wózek bez problemu sunie po każdej nawierzchni, świetnie podbija na krawężnikach, nie daje odczuć nierówności, a prowadzony może być nawet jedną ręką. To właśnie amortyzacja stanowi dla mnie jedną z najważniejszych i największych zalet tego wózka. Tym bardziej, że wiele najbardziej pożądanych i znanych marek nie może pochwalić się takim rozwiązaniem, a proponowana przez nich amortyzacja jest minimalna lub też nie ma jej wcale.

thule sleek receznja

recenzja thule sleek

Amortyzatory Thule Sleek to nie tylko komfort i bezpieczeństwo dziecka ale też ogromna wygoda podczas prowadzenia na miejskich nawierzchniach.Poznański rynek to według mnie największy test- nie każdy nasz dotychczasowy wózek zdał ten egzamin bo spacer po starówce był uciążliwy zarówno dla nas jak i dla dziecka. Tutaj muszę przyznać, że konstrukcja jest tak zaprojektowana, że wspólne wyjście to czysta przyjemność. Niezależnie od podłoża, warunków i załadowania wózka, prowadzenie jest wciąż tak samo przyjemne. Thule Sleek to idealne rozwiązanie dla miejskich odkrywców!

thule sleek wózek dla aktywnych

Koła przednie Thule Sleek są naprawdę duże, 20-centymetrowe z odblaskowymi felgami, dodatkowo można je zablokować w każdej pozycji (wszystko odbywa się naciśnięciem jednego przycisku). Tylne, nieprzebijalne, o 28-centymetrowej średnicy wspomagają wygodną jazdę po nierównościach. Również zamontowano w nich odblaskowe felgi co powoduje, że wózek staje się dużo bardziej widoczny na drodze zarówno w deszczowe, jesienne dni, jak i po zmroku. Aby je wypiąć wystarczy wcisnąć środek felgi.

thule opinia

thule sleek opinia

 

Kolejny atut to duży, niezwykle pojemny, wytrzymały i zamykany kosz na zakupy.Mieści nasze zapotrzebowanie spożywcze na kilka dni, a wózek wciąż tak samo dobrze się prowadzi! Dodatkowo wszystko można zamknąć, dzięki czemu nic nie wypadnie nawet podczas energicznej jazdy po miejskich chodnikach. Nawet w deszczowy dzień nie mam oporów przed wspólnym wyjściem- niezbędne akcesoria chowam i zamykam. I tu kolejna niespodzianka- przednia część kosza się uchyla i jest zapinana na rzep. Zatem w każdej chwili możemy szybko wyjąć najpotrzebniejszą rzecz np. portfel, telefon, czy nawilżane chusteczki, bez odsłaniania całego naszego koszowego asortymentu.

thule sleek kosz na zakupy

thule sleek opinia

Co jeszcze wyróżnia Thule Sleek? Odpinany, regulowany pałąk ochronny, zakończony w taki sposób by maluch nie był w stanie zrobić sobie nim krzywdy. Pałąk można w zależności od potrzeby wypiąć z jednej lub z drugiej strony. Dodatkowo można go też dowolnie obrócić co naprawdę dodaje wygody, bo sadzając malucha mamy wolne ręce. Jednocześnie też, zaraz po zajęciu miejsca w siedzisku zabezpieczamy ruchliwe dziecko pałąkiem. Wówczas po chwili możemy spokojnie zapiąć pasy. Takiego rozwiązania pozbawiony był jeden z wiodących na rynku nowoczesnych modeli wózków, który wcześniej posiadaliśmy i wiem jak ogromną stanowi to różnicę podczas użytkowania.

thule sleek opinia

Rozwiązanie zapinania pasów to kolejny fenomen bo każdy ich element możemy wpinać osobno! Maluchy częstobuntują się podczas sadzania do spacerówki i dokładne wpasowanie poszczególnych elementów, czy też zebranie ich razem w tym samym momencie to duży problem. Tutaj producent zadbał o nasz komfort i zapewnił niezwykle wygodną obsługę systemu pasów co zasługuje na dużą pochwałę!

thule sleek opinia

Siedzisko spacerowe ustawiać można w trzech pozycjach- pionowej, półsiedzącej i leżącej. Podnóżek również posiada regulację. Dodatkowo maluch może też jechać przodem do rodzica (ja sama kocham takie ustawienie dziecka, a klasyczne spacerówki niestety często pozbawione są tego ustawienia). Jedyne co w siedzisku bym zmieniła to jego głębokość. Mam wrażenie, że trzyletnie dziecko potrzebuje nieco więcej miejsca aniżeli daje tutaj zastosowany kubełek.

thule sleek opinia

Budka jest duża, ze składanym daszkiem i powiększana. Ma też okienko by móc podejrzeć maluszka i kolejna niespodzianka- można zmienić jej położenie, a dokładnie można wysunąć wyżej przy wyższych dzieciach by zwiększyć ich pole widzenia. Takiej regulacji nie znalazłam w żadnym z dotychczasowych modeli. Materiał z którego jest wykonana jest wodoodporny, posiada filtr UV oraz pozwala na miejscowe czyszczenie.

thule opinia

Stelaż to przemyślana konstrukcja i niezwykle prosta i estetyczna linia, co sprawia, że wózek prezentuje się efektownie i nowocześnie. Dodatkowo całość jest lekka, a przy tym stabilna i wytrzymała. Rama się nie rysuje, łatwo się składa, a wszystko działa bez zarzutów. Jedyne co mi się nie podoba to lokalizacja przycisków zwalniających – czasem trudno jest je pociągnąć ze względu na bliskość kół. Wózek możemy złożyć wraz z zamontowanym siedziskiem spacerowym. To naprawdę ułatwia życie, szczególnie kiedy nie mamy gdzie odłożyć siedziska bo akurat pada deszcz, a samochód zaparkowaliśmy przy drodze. Składamy więc całość i już- gotowe! Cała konstrukcja po złożeniu posiada blokadę, zatem nie rozjeżdża się i łatwiej ją podnieść, czy zapakować do bagażnika. Stelaż posiada też regulowaną rączkę wraz z zabezpieczeniem przed wysmyknięciem się wózka z ręki (pomocne przy prowadzeniu jedną ręką, podczas prowadzenia z górki i na nierównym terenie).

rączka-thule-sleek

Zastosowano tutaj hamulec nożny, który  oszczędza nasze buty, bo jego obsługa nie wymaga użycia czubka obuwia, a jedynie właściwego ustawienia naszej stopy.

Thule sleek recenzja

Co wyróżnia Thule Sleek na tle innych, popularnych wózków znanych marek:

 • Wiele konfiguracjidzięki czemu wózek przeznaczony jest dla rodziców z jednym dzieckiem, a następnie w miarę powiększania się rodziny dalej spełnia swoje funkcje i może być w pełni wykorzystany. Nadaje się też dla bliźniaków.
 • Solidna amortyzacjaumieszczona zarówno z przodu jak i z tyłu stelaża co zapewnia niezwykle komfortową, przyjemną i bezpieczną jazdę na trudnej i wyboistej nawierzchni.
 • Duży, wodoodporny koszna zakupy zapinany na zamek z możliwością szybkiego dostępu do jego wnętrza.
 • Sposób zapinania pasów bezpieczeństwa– każdy element może być osobno wpinany.
 • Regulowana wysokość budkiprzy siedzisku spacerowym.
 • Hamulecnożny sterowany wyłącznie podeszwą buta.
 • Możliwość składania stelaża wraz z zamontowanym siedziskiemspacerowym
 • Wypinanie gondoliwyłącznie jednym przyciskiem.
 • Design. Skandynawska prostota i nowoczesna linia, a jednocześnie wysoka jakość i najlepsze materiały. Standard, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego rodzica.

thule sleek linia wózka

linia wózka thule sleek

Wady:

 • Płytkie siedzisko spacerowe co mogą odczuć trzyletnie dzieci.
 • Sposób rozkładania stelaża ze względu na usytuowanie przycisków zwalniających.

thule sleek

Podsumowując, Thule Sleek to stylowy, nowoczesny, komfortowy i bezpieczny miejski wózek spacerowy. Dostosowany jest do potrzeb aktywnych rodziców, bo dzięki swojej konstrukcji zapewnia niezwykłą łatwość manewrowania i wygodę- zarówno dla dziecka, jaki i dla rodzica. Możliwość konfiguracji w zależności od aktualnych potrzeb rodziny sprawia, że otrzymujemy produkt na lata. Dopracowane do perfekcji szczegóły i wysoka jakość produktu dodatkowo podwyższają komfort i przyjemność użytkowania. Więcej informacji szczegółowych możecie znaleźć TUTAJ

thule sleek opinia

thule sleek opiniazalety thule sleek

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *