RODZINNE ZDJĘCIA TO NAJLEPSZY PREZENT

LIFESTYLE

RODZINNE ZDJĘCIA TO NAJLEPSZY PREZENT

Szukasz inspiracji na prezent dla najbliższych? Chcesz, aby było to coś wyjątkowego, a totalnie brakuje Ci pomysłu? Zobacz jaką moc mają rodzinne zdjęcia. To właśnie one, ubrane w formę książki są najlepszą pamiątką, wzbudzają największe emocje i wzruszają do łez!

popularny blog parentingowy

Rok 2016- to dla Nas wyjątkowy rok.  Pierwszy rok życia naszego synka- Janka, miesiąc po miesiącu. Pierwszy uśmiech, pierwszy ząbek, pierwszy krok- wszystko właśnie w tym roku. To najpiękniejsze wspomnienia! Dla nas i dla rodziny. Chcę do nich wracać bardzo często. Jak mogłabym tego nie uwiecznić? Wiedziałam, że nowoczesny album będzie też wspaniałą pamiątką dla synka. Pomyśleć, jak za 10 lat sam z zaciekawieniem będzie się sobie przyglądał…

W dobie cyfrowych aparatów większość z nas zapomina o tradycyjnej postaci zdjęć. Ich namacalnej formie, którą można oglądać i pokazywać innym kiedy tylko ma się na to ochotę. Z pewnością na nośnikach pamięci macie „pochowane” ujęcia, których nikt jeszcze nie widział. Kadry ze wspólnego weekendowego wyjazdu, czy pikniku nad jeziorem. Dla najbliższych to wspaniała pamiątka. Bo czym się najchętniej chwalą dziadkowie? Wnukami właśnie! Jaki już duży, jak się zmienia, jak szybko staje się chłopcem. Chcą opowiadać zaprzyjaźnionym sąsiadom, pokazywać znajomym i cieszyć powiększającą się rodziną. Zdjęcia zawsze będą dobrym prezentem.  Nie mówiąc o tym, że dobry wydruk przetrwa nawet 120 lat! A zdjęcia są jak wino- im starsze, tym lepsze.

popularny blog parentingowy

CEWE FOTOKSIĄŻKA to piękne wydanie, wspaniałej jakości produkt, który zatrzyma na moment czas. Pozwoli cieszyć się chwilą każdego dnia. To jest właśnie mój topowy prezent! Program CEWE FOTOŚWIAT niczym magiczna różdżka zaczaruje każdy kadr! Potrafi zdziałać cuda, a potrzebny jest nam tylko wygodny fotel i odrobina czasu. Zobaczcie sami jak wyszło! Samo projektowanie radzę zacząć jak najwcześniej. Możliwości programu sprawiają, że koncepcja zmienia się nam każdego dnia (wiem z własnego doświadczenia).

popularny blog parentingowypopularny blog parentingowy popularny blog parentingowy popularny blog parentingowy blog parentingowy popularny blog parentingowy blog parentingowypopularny blog parentingowy

Na drugim miejsce w kategorii NAJLEPSZY PREZENT GWIAZDOWY nominowałam noworoczny kalendarz. Duży, mały, w kwadracie, prostokącie, jaki tylko Nam się marzy. Jedno, dwa zdjęcia, a może nawet kilkanaście. Najważniejsze, że z rodzinnym uśmiechem. Martwisz się, że zabraknie Ci czasu? Skorzystaj z gotowego szablonu. CEWE FOTOKALENDARZ pozwoli codziennie cieszyć się wspomnieniami. W naszej wersji każdego miesiąca pojawia się zdjęcie Janka sprzed roku. I tak w styczniu niespełna miesięczne maleństwo, w czerwcu siedzący już niemowlak, a w grudniu mały, roczny chłopiec. Wybrałam kalendarz na papierze fotograficznym, co pozwoli później na wklejenie zdjęć do albumu.

kalendarz ze zdjęciem

kalendarz ze zdjęciami

kalendarz noworoczny blog parentingowy

Chcesz złożyć życzenia świąteczne rodzinie, która mieszka bardzo daleko? CEWE FOTOKARTKI z najpiękniejszym uśmiechem, jaki jest uśmiech małego dziecka, to świetna propozycja. A do wyboru mamy najróżniejsze szablony. Jakość druku jest rewelacyjna! Zadowoli najbardziej wymagających. Zresztą sami oceńcie jak Wam się podoba.

popularny blog parentingowy

Dodatkowo wszystko przyjechało do mnie pięknie zapakowane. Wystarczy tylko wstążka i prezent gotowy! Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba!

cewe fotokartka

5 komentarzy

 1. Marzena

  23 listopada 2016 at 14:25

  Witam. Czy mogłaby Pani napisać ile stron ma Pani fotoksiążka? Chciałabym zrobić taką dla córki, ale nie chcę przedobrzyc. I jaki czas czeka się na jej realizację? Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź.

  1. Izabela

   23 listopada 2016 at 14:28

   Nasza książka ma 34 strony. Na realizację czekaliśmy około 5 dni roboczych 🙂

   1. Marzena

    23 listopada 2016 at 15:31

    Dziękuję bardzo za odpowiedz 🙂 Bardzo ładne wykonanie 🙂

 2. Monika

  18 listopada 2016 at 12:01

  Zainspirowała mnie Pani tą książki i postanowiłam zrobić wlasnie taki prezent świąteczny . Mam pytanie jak zrobiła Pani efekt tego małego okrągłego zdjęcia na tle dużego ? Niestety nie widzę w programie takiej opcji ?
  Książka Janka wyszła przepięknie 😊Pozdrawiam

  1. Izabela

   18 listopada 2016 at 14:13

   Bardzo się cieszę! Co do efektu- Musimy wstawić jedno zdjęcie na drugie (co jest bardzo proste bo wystarczy tylko dodać zdjęcie). W programie w lewym dolnym rogu mamy opcję “maski i ramki”. Wystarczy wybraną opcję nałożyć na konkretne zdjęcie i gotowe 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *