Lampa i zasłonki- perfekcjonizm w każdym calu

Fajne rzeczy i gadżety, Inspiracje, Pokoik Janka

Lampa i zasłonki- perfekcjonizm w każdym calu

Wczoraj pokazałam Wam jak prezentuje się pokoik Janka. Dzisiaj postanowiłam opisać jego główny element dekoracyjny- czyli lampę i zasłonki. Nie tylko dlatego, że są wyjątkowe, idealnie dopasowane do całości i tak bardzo mi się podobają. Raczej ze względu na perfekcyjne wykonanie. Zamówienie składałam internetowo- nie mając pewności co otrzymam. Jak przyjechał kurier- oniemiałam, dwa giga kartony, które w naszym salonie wyglądały tak:

bloga parentingowy

Dwa kartony, a to niby tylko lampa i zasłonki

Firmowa taśma od razu zdradzała zawartość i przekonywała, że to na pewno moje zamówienie.

zasłonki popiel i gwiazdki

W środku niższego pudła znajdował się abażur wraz z zasłonkami. W wysokim kartonie stojak lampy wraz z podstawą. Jak dla mnie- idealne rozwiązanie. Żadnego skręcania, składania itp. Montaż to właściwie dwa elementy i lampa gotowa 🙂

pokoik w popielu

Popielaty abażur w białe gwiazdy z miętowym obramowaniem

pokoik niemowlęcy

Lampa już w pokoiku Janka

Zasłonki były totalnym zaskoczeniem. Każda z nich zapakowana została w swój indywidualny pokrowiec, ściągnięty sznureczkiem.

pokoik niemowlęcy

Piękne pokrowce na zasłonki z firmowym nadrukiem (pewnie znajdę dla nich kolejne zastosowanie)

Każda posiada też metkę prezentującą skład, przykładową aranżację i pielęgnację zasłon.

zasłonki w gwiazdki

Miętowe metki, idealnie dopasowane do kolorystyki zasłonek

Po zawieszeniu nadal widzimy logo firmy, w której zostały uszyte. Każda zasłonka jest obrendowana na jednej krawędzi. Niby jest to nieistotne i stanowi taki mały detal. Jak dla mnie- bardzo fajny pomysł. Od razu widzimy perfekcję i dopracowanie produktu. Przyjemniej nam się na niego patrzy, z większą satysfakcją prezentuje innym. Wiem, że będą nam służyły kilka lat. Zmienimy wtedy, gdy będą zbyt dziecięce dla rosnącego Janka.

pokoik niemowlęcy

Brendowanie na krawędzi zasłonki.

Zasłonki i lampa pochodzą od firmy Lamp&Co. Wiecie, że bardzo lubię produkty polskich producentów. Tak więc i tym razem- made in Poland. Jestem dumna, że w naszym kraju produkowane są akcesoria na tak wysokim poziomie o ponadczasowej, pięknej stylistyce.

Zestaw kupiony TUTAJ. Warto kontaktować się mailowo. Odpowiedź otrzymamy w ciągu jednego dnia 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *